Kwartet smyczkowy PRESTIGE

Moje zdjęcie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland
Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa sie z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej związanych z Operą Nova, Filharmonią Pomorską i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Oprócz grania koncertów kwartet PRESTIGE zajmuje się oprawą muzyczną ślubow- koscielnych i cywilnych, bankietów, eksluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży itp. Doświadczenie i profesjonalizm muzyków kwartetu gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów. Repertuar dobierany jest zgodnie z życzeniami klienta; do wyboru klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych . www.kwartetsmyczkowy.com tel. 609 232 100 e-mail: smyczkowy@gmail.com

niedziela, 22 lipca 2018

Dni Krajenki

Tegoroczne obchody Dni Krajenki, które odbywają się w lipcu przyniosły wielu wrażeń. Były to trzy niesamowite dni pełne muzyki i zabawy. Obchody rozpoczęły się w piątek od gier, zabaw, animacji dla najmłodszych mieszkańców Gminy i Miasta Krajenka. Organizatorzy zadbali o bogatą ofertę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Kwartet smyczkowy Prestige zagrał nocny koncert przy świecach. Zaskoczeniem była tłumnie zgromadzona publiczność w kościele św. Anny pomimo późnej godziny (koncert rozpoczął się o 23:00).
Organizatorami Dni Krajenki 2018 byli: Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka, Krajeński Ośrodek Kultury, Parafia pw. św. Anny w Krajence.
Brak komentarzy: