Kwartet smyczkowy PRESTIGE

Moje zdjęcie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland
Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa sie z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej związanych z Operą Nova, Filharmonią Pomorską i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Oprócz grania koncertów kwartet PRESTIGE zajmuje się oprawą muzyczną ślubow- koscielnych i cywilnych, bankietów, eksluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży itp. Doświadczenie i profesjonalizm muzyków kwartetu gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów. Repertuar dobierany jest zgodnie z życzeniami klienta; do wyboru klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych . www.kwartetsmyczkowy.com tel. 609 232 100 e-mail: smyczkowy@gmail.com

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Życzenia dla Gdańskiej


W Bydgoszczy na ul. Gdańskiej znajduje się prawie 30 obiektów, wpisanych do rejestru zabytków. Kiedyś kamienice budowali tu najwybitniejsi bydgoscy architekci. Jednym z takich budynków jest zdewastowane lecz kultowe kino Pomorzanin, które kupił deweloper Moderator Inwestycje i podjął się jego rewitalizacji. To właśnie w Pomorzaninie zorganizowali happening społeczny pt. Życzenia dla Gdańskiej, na którym mieszkańcy miasta ozdabiali choinkę kartkami z życzeniami.
Kwartet smyczkowy Prestige zagrał koncert z amerykańskimi piosenkami świątecznymi w swoich aranżacjach. Stare kino spełniło się w roli sali koncertowej i zaskoczyło wszystkich znakomitą akustyką.
Partnerami akcji była kawiarnia Fanaberia i Gazeta Wyborcza.

Brak komentarzy: