Kwartet smyczkowy PRESTIGE

Moje zdjęcie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland
Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa sie z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej związanych z Operą Nova, Filharmonią Pomorską i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Oprócz grania koncertów kwartet PRESTIGE zajmuje się oprawą muzyczną ślubow- koscielnych i cywilnych, bankietów, eksluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży itp. Doświadczenie i profesjonalizm muzyków kwartetu gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów. Repertuar dobierany jest zgodnie z życzeniami klienta; do wyboru klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych . www.kwartetsmyczkowy.com tel. 609 232 100 e-mail: smyczkowy@gmail.com

czwartek, 18 maja 2017

Seminarium Grupy Mondi

Już po raz dziewiąty Grupa Mondi zaprosiła na swoje seminarium „Od włókna do tektury”, przeznaczone zarówno dla nowicjuszy w branży, jak i dla doświadczonych praktyków oraz innych osób zainteresowanych przemysłem papierniczym. Tegoroczne trzydniowe seminarium koncentrowało się na przyszłości produkcji tektury falistej i opakowań. 
Po raz kolejny impreza odbyła się w sali konferencyjnej toruńskiego hotelu Copernicus. Kwartet Prestige grał dla gości na zaproszenie impresariatu artystycznego "itd",a później w hotelowym ogrodzie odbył się pokaz sztucznych ogni.Brak komentarzy: