Kwartet smyczkowy PRESTIGE

Moje zdjęcie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland
Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa sie z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej związanych z Operą Nova, Filharmonią Pomorską i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Oprócz grania koncertów kwartet PRESTIGE zajmuje się oprawą muzyczną ślubow- koscielnych i cywilnych, bankietów, eksluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży itp. Doświadczenie i profesjonalizm muzyków kwartetu gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów. Repertuar dobierany jest zgodnie z życzeniami klienta; do wyboru klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych . www.kwartetsmyczkowy.com tel. 609 232 100 e-mail: smyczkowy@gmail.com

niedziela, 8 maja 2016

Festiwal Nowa Muzyka

Już po raz czwarty odbył się w Bydgoszczy festiwal muzyki współczesnej "Nowa Muzyka". Dyrektorem i głównym inicjatorem wydarzenia jest Piotr Komorowski. Celem festiwalu jest prezentacja współczesnych kompozytorów oraz ukazanie najnowszych technik i kierunków rozwoju muzyki. Cykl koncertów skierowany jest do szerokiego grona odbiorców: fanów muzyki elektronicznej, stałych bywalców Filharmonii czy rodzin z dziećmi.  Od zeszłego roku "Nowa Muzyka" odbywa się pod honorowym Patronatem Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.
Kwartet smyczkowy Prestige w poszerzonym składzie instrumentalnym został zaproszony do wykonania "Miniatur Zwierzęcych" Aleksandry Brejzy.  Koncert odbył się w Miejskim Centrum Kultury i skierowany był do najmłodszych słuchaczy.Brak komentarzy: