Kwartet smyczkowy PRESTIGE

Moje zdjęcie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland
Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa sie z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej związanych z Operą Nova, Filharmonią Pomorską i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Oprócz grania koncertów kwartet PRESTIGE zajmuje się oprawą muzyczną ślubow- koscielnych i cywilnych, bankietów, eksluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży itp. Doświadczenie i profesjonalizm muzyków kwartetu gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów. Repertuar dobierany jest zgodnie z życzeniami klienta; do wyboru klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych . www.kwartetsmyczkowy.com tel. 609 232 100 e-mail: smyczkowy@gmail.com

sobota, 23 listopada 2013

Narodowe Święto Niepodległości

W czasie uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 8 listopada 2013r. 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy pożegnała swoich żołnierzy, którzy już wkrótce wylecą do Kosowa, gdzie rozpoczną misję w ramach XXIX zmiany PKW KFOR.
Uroczystość uświetnił koncert kwartetu smyczkowego "Prestige", który zaprezentował kilkanaście utworów patriotycznych w doskonałej i adekwatnej do święta aranżacji.
Organizacją koncertu zajęła się p. Grażyna Nita z Voice Design


fot. Małgorzata Biernat - Świtoniak

Brak komentarzy: